+48 694 370 750

Oferta

MASZYNY DO PROWADZENIA PRAC W TECHNOLOGII BEZWYKOPOWEJ

Bezwykopowe metody układania nowych i renowacji starych rurociągów stają się coraz bardziej popularne w krajach Bałtyckich i WNP, co oczywiście ma duży wpływ na rozwój przemysłu maszynowego, a także produkcję sprzętu wykorzystywanego w tym celu. Już pod koniec lat 70. ubiegłego stulecia niektóre państwa Europy i Ameryki postawiły przed sobą ambitny cel zbudowania urządzeń, które umożliwiałyby wykonywanie nowych instalacji podziemnych bez ingerencji w infrastrukturę naziemną. Owocem tych prac była masowa produkcja maszyn, które dały początek dynamicznemu rozwojowi znanych dzisiaj technologii bezwykopowych.

Podobne założenia 10 lat temu przyjęła firma Mempex. Produkcja takich maszyn, jak UNB-20, MNB-50, MNB–125, UNB-40, ST-40 czy szalunek samopodnoszący ОR-1,5 odbiła się głośnym echem na terenie Europy Wschodniej oraz na terytorium Rosji.

Wśród najważniejszych atutów maszyn Mempex szczególnie cenionych przez naszych klientów należy wyróżnić:

  • Wielofunkcyjności maszyn (przewierty, renowacja rurociągów, układanie nowych rurociągów itd.);
  • Poddawanie nowych urządzeń testom wytrzymałości w warunkach terenowych;
  • Prostota obsługi;
  • Nie wymagają stosowania płuczek wiertniczych;
  • Są tańsze od zagranicznych odpowiedników;
  • Gwarancja wysokiej jakość i niezawodności.
Jeśli potrzebują Państwo szybkiej odpowiedzi, ale nie chcą Państwo korzystać z kontaktu telefonicznego – zapraszamy do zadania pytania poprzez formularz dostępny na naszej stronie.