+48 694 370 750

Aktualności / Efektywna praca w okresie zimowym za pomocą urządzeń wielozadaniowych firmy MEMPEX


Wykonywanie prac na UNB-20 w temperaturze -25°C w Kazaniu

Szanowni Państwo,

Zima zbliża się wielkimi krokami. Okres ten co roku nastręcza wielu problemów technicznych w trakcie prowadzenia prac związanych z układaniem wszelkiego rodzaju sieci. Wielu wykonawców zastanawia się z pewnością jaka będzie ta zima i czy po raz kolejny zaskoczy drogowców…

Czy prowadzenie prac, z wykorzystaniem dostępnych w firmie środków, będzie możliwe przy temperaturach niższych niż - 10°C? A co jeśli silne mrozy będą utrzymywały się przez kilka tygodni? Czy możemy sobie pozwolić na tak poważne opóźnienia?

Ponadto z pewnością każdy zastanawia się jak zminimalizować koszty wykonania prac.

Czy w okresie zimowym jest to w ogóle możliwe?

Firma „MEMPEX” znalazła odpowiedzi na powyższe pytania.

Nasze wieloletnie doświadczenie w sektorze instalacji oraz doświadczenia przedsiębiorstw, które wykorzystują nasze maszyny w rejonach koła podbiegunowego (Narjan-Mar, Severodvinsk, Uchta, Nowosybirsk itd.) udowodniają, że możliwe jest układanie mediów w okresie zimowym nawet w temperaturze -25°C.

Urządzenia MNB-50, UNB-20, MNB-125 zostały zaprojektowane również z myślą o srogich warunkach klimatycznych:

  • Uruchomienie benzynowego silnika marki Honda w niskich temperaturach nie nastręcza problemów, a jakość jego wykonania zapewnia stałą, równomierną pracę.
  • Układ wydechowy mieści się pod układem hydraulicznym, utrzymując tym samym odpowiednią temperaturę pracy oleju.
  • Energia cieplna pochodząca z układu spalania może być kierowana na dowolny element systemu.

Ponadto urządzenia firmy „MEMPEX” umożliwiają układanie instalacji podziemnych bez konieczności stosowania płuczki bentonitowej czy wody. Fakt ten znacząco wpływa na obniżenie kosztów przedsięwzięcia oraz ryzyka niepowodzenia w okresie zimowym.

Jeśli potrzebują Państwo szybkiej odpowiedzi, ale nie chcą Państwo korzystać z kontaktu telefonicznego – zapraszamy do zadania pytania poprzez formularz dostępny na naszej stronie.