+48 694 370 750

Aktualności / Targi „WOD–KAN ‘11” w Bydgoszczy


W dniach 24-26 maja 2011 roku w Bydgoszczy odbyły się XIX Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2011.

Targi „WOD-KAN” szybko się rozwijały odkąd zostały zorganizowane po raz pierwszy i stały się jednym z najważniejszych wydarzeń na rynku polskim. Pięknie zaaranżowane ekspozycje, usytuowane na obszarze ponad 13 tys. m2, budziły podziw i zainteresowanie zwiedzających. „WOD-KAN” przyciąga uwagę producentów, wykonawców oraz klientów z całego świata.

W 2011 roku na Targach „WOD-KAN” brali udział producenci urządzeń i maszyn dla wodociągów i kanalizacji w następnych dziedzinach:

  • Technologie kondycjoniwania wody i oczyszczanie ścieków
  • Oczyszczalnie ścieków
  • Sprzęt pomiarowy do oczyszczania wody, oczyszczalnie ścieków, sprzęt do pomiarów, kontroli i analizy
  • Maszyny i urządzenia do budowy, remontu i obsługi systemu wodociągów i sieci kanalizacyjnych
  • Agregaty hydrauliczne, pompy oraz armatura wodociągowa

Na targach można było zobaczyć ponad 400 ekspozycji przemysłu z całej Europy (między innymi z Austrii, Francji, Norwegii i teraz Białorusi) a także ze Stanów Zjednoczonych. Firma Mempex miała okazję porównać rozwiązania i podejścia proponowane na rynku polskich wodociągów i kanalizacji, a także spotkać się i wymienić doświadczeniami z ekspertami.

Z kolei maszyny firmy Mempex wzbudziły wielkie zainteresowanie polskich firm budowlanych.

Na targach przedstawiliśmy urządzenie MNB-50 (maszyna do przewiertów sterowanych) wraz z samopodnoszącym się szalunkiem OR-1.5. Stosunkowo niedawno opracowany przez firmę Mempex szalunek został wysoko oceniony zarówno przez polskie firmy budowlane jak i przez przedstawicieli innych firm europejskich.

Wszyscy, którzy odwiedzili na targach ekspozycję firmy Mempex zwrócili uwagę na wysoką jakość odpowiadającą standardom europejskim.

Jeśli potrzebują Państwo szybkiej odpowiedzi, ale nie chcą Państwo korzystać z kontaktu telefonicznego – zapraszamy do zadania pytania poprzez formularz dostępny na naszej stronie.