+48 694 370 750

Aktualności


Wasser Berlin International. Międzynarodowe Targi Specjalistyczne i Kongres „Woda i Ścieki” – Berlin
WASSER BERLIN INTERNATIONAL – są to targi przemysłowe i kongres poświęcony gospodarce wodnej i ściekowej. Wydarzenie odbywa się co dwa lata w Berlinie…

Efektywna praca w okresie zimowym za pomocą urządzeń wielozadaniowych MEMPEX
Zima zbliża się wielkimi krokami. Okres ten co roku nastręcza wielu problemów technicznych w trakcie prowadzenia prac związanych z układaniem wszelkiego rodzaju sieci. Wielu wykonawców zastanawia się z pewnością jaka będzie ta zima i czy po raz kolejny zaskoczy drogowców…

Nowe możliwości UNB-20
Od lipca 2012 roku nasze kompaktowe i mobilne urządzenie UNB-20 może wykonywać w pełni sterowane przewierty nie tylko z wykopu, ale także z powierzchni ziemi.

XX Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN’ 12 w Bydgoszczy 22-24 maja.
Za nami XX Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2012, w których firma Mempex brała udział po raz drugi.

MEMPEX wykonuje prace budowlane na obiektach Olimpijskich w Soczi.
W kwietniu 2012 r. firma „Mempex” została zaproszona w ramach krajowego programu „Zapewnienie budowy obiektów olimpijskich i Rozwoju Soczi jako Resortu and Spa”.

Praca w warunkach ekstremalnych
1 lutego 2012 roku w Mińsku odbyło się spotkanie przedstawicieli przedsiębiorstw budowlanych trzech państw: firma „Borma” z Pludry (Rzeczypospolita Polska), zarząd Wodociągów w Kostromie (Federacja Rosyjska) oraz przedstawiciele Wodociągów Mińskich.

XIX Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2011 2012
W dniach 24-26 maja 2011 roku w Bydgoszczy odbyły się XIX Międzynarodowe Targi Maszyn i Urządzeń dla Wodociągów i Kanalizacji WOD-KAN 2011.

Wyniki 2011 roku
Dobiegł końca rok 2011. Zazwyczaj po zakończeniu roku przyjęto przeprowadzać podsumowanie działalności przedsiębiorstwa. Nie będziemy zdawać relacji z całej księgowości firmy, jednak przedstawimy kilka liczb i osiągnięć. Tym bardziej, że mamy czym się pochwalić.


Jeśli potrzebują Państwo szybkiej odpowiedzi, ale nie chcą Państwo korzystać z kontaktu telefonicznego – zapraszamy do zadania pytania poprzez formularz dostępny na naszej stronie.